Ahmet Bulgay - Uyku Hali

Merhabalar. Siz değerli KpssÖAbt.com ziyaretçileri için oluşturmuş olduğumuz Divan Şairleri ve Şiirleri uygulaması an itibariyle Google Play Store’de yayınlanmıştır. Hemen indirebilirsiniz.

Bu uygulamamızda Divan edebiyatı şair ve şiirlerini bulacaksınız. Uygulamamız her zaman güncellenecek olup her güncellemede yeni şair ve şiirler eklenecektir.
Uygulamamızda şuan Ahmedi, Baki, Fuzuli, Nedim, Şeyh Galip gibi şarler ve toplamda 200 adet şiir bulunmaktadır.
Açıklamalı şiirlerin yanı sıra beyitler, biyografiler, dörtlükler, gazeller, kasideler, mersiyeler, murabbalar gibi kategorilerde şiirler de bulunmaktadır.
Beğendiğiniz şiirleri Favori şiirler olarak seçebilirsiniz. Ayrıca uygulamamız her gün bir şiiri günün şiiri olarak seçmekte ve sizlerin her gün şiir okumanıza vesile oluyor.

Uygulamayla ilgili görüş ve önerilerinizi iletişim sayfamızdan bize iletebilirsiniz.

Eğer siz de divan edebiyatı meraklısıysanız bu uygulama tam size göredir. Her gün bir divan şiiri okuyup kendinize güzel bir iyilik yapın. Ayrıca uygulamamızı arkadaşlarınızla da paylaşmayı unutmayın lütfen.

Eklenmiş olan şairler:
Ahmedi ve şiirleri, Baki ve şiirleri, Fuzuli ve şiirleri, Nedim ve şiirleri, Şeyh Galip ve şiirleri, Avni ve şiirleri, Enderunlu Vasıf ve şiirleri, Hayali ve şiirleri, Kadı Burhanettin ve şiirleri, Levni ve şiirleri, Nef’i ve şiirleri, Neşati ve şiirleri, Nabi ve şiirleri, Yavuz Sultan Selim ve şiirleri. Yeni güncellemeyle yeni şair ve şiirler eklenecektir.

Uygulamamızı android telefonunuza indirebilmek için lütfen TIKLAYIN

Ahmet Bulgay - Uyku Hali
Paylaşmak Güzeldir
Yazar
Yazar
Mobil Uygulamamız Playstore’de Yayında. 15 Liradan Başlayan Fiyatlarla Android Uygulamanız Hazırlanır. #Native #Webview #Onesignal #Admob #Dahili Bildirim Sistemi
1 Yorum
  1. Yazar
    Kemal

    hayırlı uğurlu olsun

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.